Hürses
26 Haziran 2019 Çarşamba
Anasayfa > GÜNDEM > Toplumun Gözü Kulağı, Öğretmenlerimiz

Toplumun Gözü Kulağı, Öğretmenlerimiz

05.03.2019 09:30 12 14 16 18 yazdır
Toplumun Gözü Kulağı, Öğretmenlerimiz
Toplumun Gözü Kulağı, Öğretmenlerimiz

Toplumun Gözü Kulağı, Öğretmenlerimiz

 

TOPLUMUN GÖZÜ KULAĞI, ÖĞRETMENLERİMİZ
Gençlerin ve çocukların sadece kendilerine değil, şanlı bir tarihe sahip bu millete karşı da sorumlu olduğunun bilinciyle hareket eden Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, beraberindeki heyetle birlikte Erdemli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Kar Şenliği, Ayaş Antik Tiyatro Festivali, Film Festivali, Kariyer Günleri, Kitap Şenliği, Uçurtma Şenliği gibi projeler ile gündeme gelen ve aile mefhumuna da kıymet vererek, Çocuk Danışma Merkezi ile 7/24 topluma hizmet sunan Cumhur İttifakının Erdemli Adayı Tollu, sınavlara hazırlanan gençler için oluşturulan Eğitime Destek Kursları ile de her ailenin bütçesine katkı sunmaya devam ediyor.
 Eğitimci kimliği taşımamasına rağmen yaptığı yatırımlar ile eğitimin önemini benimsediğini kanıtlayan Tollu, topluma sunduğu hizmetlerden dolayı öğretmenlerin ve ailelerin övgüsünü kazandı. Özellikle eğitimde fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak adına, ücretsiz olarak hizmet veren Eğitime Destek Kurslarının yakaladığı başarı, birçok öğrencinin nitelikli liselere ve üniversitelere yerleşmesini sağladı. Ziyaret kapsamında okul yöneticileri Muhammed Sopalı ve Ramazan Koz ile bir araya gelen Tollu, Kurs Merkezleri projesi ile tebrik almaya devam etti. Ülkedeki gençlerin eğitimini gerçekleştirerek, kalkınmayı sağlayan ve Türkiye’yi Dünya sıralamasında önemli bir noktaya getiren öğretmenlere teşekkür dileklerini ileten Aday Tollu, “ Sizler toplumun gözü kulağısınız. Bu yüzden huzurlarınıza geldik. Bizim göremediğimiz eksikliklerimizi ya da üretemediğimiz fikirleri, siz eğitimcilerimizin desteği ile hayata geçirmek istiyoruz. 2014 yılında çıkan yasa ile hizmet alanımız 62,5 kat büyüdü ve Erdemlimizin geçmişinde çözülememiş problemleri birikmişti. Buna rağmen bizler durmadık ve çalıştık. Çok şükür ki alt yapı meselelerimizi büyük oranda çözdük bunu yaparken de kültürel alanları unutmadık. Ancak şu andan sonra daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte de fikri anlamda sizlerden destek bekliyoruz.” dedi.

 

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri