Hürses
26 Haziran 2019 Çarşamba
Anasayfa > Roportajlar > SARIYER BAHÇE YOL BAKIMI TAMAMLANDI
SARIYER BAHÇE YOL BAKIMI TAMAMLANDI

SARIYER BAHÇE YOL BAKIMI TAMAMLANDI

05.01.2019 15:37 12 14 16 18 yazdır
SARIYER BAHÇE YOL BAKIMI TAMAMLANDI

Erdemli Belediyesi, 2014 yılında yürürlüğe giren Büşükşehir Yasası sonrasında kendisine bağlanan mahallelerde, kış ayına yönelik hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda daha önce yol yapım çalışmalarını gerçekleştirdiği Sarıyer Bahçe Mahallesinin yol bakımını gerçekleştiren Erdemli Belediyesi, ilçede hâkim olacak hava muhalefetine karşı önlemlerini aldı.

SARIYER BAHÇE YOL BAKIMI TAMAMLANDI

Erdemli Belediyesi, 2014 Büyükşehir Yasası ile bünyesine aldığı mahalle sayısındaki artışa rağmen, aksaklığa mahal vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce çeşitli hizmetlerle modern bir şehir algısına kavuşan Sarıyer Bahçe Mahallesinde, yol bakım çalışmaları tamamlandı. Mahalle sakinleri çalışmalardan duyduğu memnuniyeti bildirerek, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘ya teşekkürlerini iletti. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her noktasında hizmetlerin devam edeceğini bildirdi.

Erdemli Belediyesi, Büyükşehir Yasası ile artış olan mahalle sayısına rağmen, eş zamanlı yürüttüğü çalışmaları sürdürüyor. Yapılan hizmetlerin kontrolünü gerçekleştirerek, bakım ve onarım işlerini de yürüten Belediye, ilçenin tüm mahallelerini yenilemeye devam ediyor. Daha önce çalışma gerçekleştirdiği Sarıyer Bahçe Mahallesinde, bakım ve onarım faaliyetleri gerçekleştiren Belediye, kış ayına hazır.

Mahalle sakinleri yaptığı açıklamada, rahat bir şekilde seyahat edebildiklerini ve bunu sağladığı için Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘dan razı olduklarını bildirirken,

“Allah Başkanımızdan razı olsun, kendilerine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

 Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ayrım yapmaksızın tüm mahallelere eşit hizmet götürüldüğünü vurgulayarak, çalışmaların devam edeceğini bildirdi.

Mükerrem Tollu 468x60
Diğer Röportajlar
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.