VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
10 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Salon Alliz'e Görkemli Açılış

Salon Alliz'e Görkemli Açılış

09.12.2019 15:38 12 14 16 18 yazdır
Salon Alliz'e Görkemli Açılış
Salon Alliz'e Görkemli Açılış

Salon Alliz'e Görkemli Açılış

İlçemiz Erdemli'de Servan Atmacasoy'un sahibi olduğu güzellik merkezi Salon Alliz görkemli bir törenle açıldı.

Erdemli 1. Plaj Yolu'daki açılışa Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, MHP İlçe Başkanı Fatih Serin, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet  Kooperatifi Başkanı İsmet Erdoğan, Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin başta olmak üzere oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, açılış öncesinde bir konuşma yaptı.

Başkan Tollu, Mersin'in ilçeleri içinde en hızlı nitelikli büyümenin Erdemli ilçesinde gerçekleştiğini, insanların huzur ve güven ortamı Erdemli'de, kendisine iş kurup bu nitelikli büyümeye katkıda bulunduğunu söyledi. 

-"İnsanlar huzur bulduğu yerde yatırım yapar"

Tollu, "Şuan güzel ilçemiz Erdemli'de en çok mutlu olduğumuz anlardan birini yaşıyoruz. Çünkü Erdemli'yi yatırım yapmaya değer bulan, Erdemli'nin güzelliklerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımızın Erdemli'de iş yeri açması, Erdemli'nin geleceğine imza atması bütün takdirlerin üzerinde. Çok şükür, dünyada kriz var iken iş insanlarımız her gün güzel ilçemizde yeni bir iş yeri açıyor. Bu da Erdemli'ye olan güvenin, insanların birbirlerine olan yaklaşımının Erdemli'de huzur ikliminin, Erdemli'de barış ikliminin, Erdemli'de kardeşlik ikliminin vuku bulmasının vesilesi. İnsanlar huzur bulduğu yerde yatırım yapar. İnsanlar mutlu oldukları yerlerde yatırım yaparlar, dayanışmanın olduğu yerde yatırım yaparlar. Erdemli'miz yatırım anlamında çok önemli bir kent" dedi.

-"Erdemli'mize böyle bir merkezi kazandıran yatırımcımızı tebrik ediyorum"

Erdemli'mizdeki birlik ve beraberlik ikliminden faydalanmak isteyen, memleketimizin dört bir yanından gelen gönüldaşlarımızın Erdemli'de yatırım yapmalarını istiyoruz, istihdama katkı sunmalarını istiyoruz. Bu manada en büyük özelliklerimizden birisi de çok şükür, Erdemli'miz şuanda Mersin'in en hızlı büyüyen ilçesi durumunda. Bizde bu büyümeye katkı sunan herkese,huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Gelecekte Erdemli'mizin Türkiye'nin en gelişmiş kentlerinden biri olacağına inanıyoruz. Erdemli'mize böyle bir merkezi kazandıran yatırımcımızı tebrik ediyorum. Yüce Allah'tan bol kazanç temenni ediyorum. Açılışa katılan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, iş yeri sahibi Servan Atmacasoy ve protokol ile birlikte açılış kurdelesini kesti. Daha sonra Servan Atmacasoy, Başkan Tollu ve beraberindekilerle iş yerini birlikte gezerek verilecek hizmetle ilgili bilgi verdi.

-"Hep yapmak istediğim bir projeydi"

Servan Atmacasoy, 13 yıldır kuaförlük yaptığını, güzellik merkezinin kendisinin hep var olan bir projesi olduğunu dile getirdi. Atmacasoy, "Erdemli'de böyle bir yere büyük bir talep vardı. Beklentiler bu yöndeydi. Benimde hep yapmak istediğim bir projeydi. Bunu gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Müşterilerimiz burada A'dan Z'ye hizmet alacak ve iş yerimizden mutlu olarak ayrılacak. İş yerimizde 12 kardeşimizi istihdam edeceğiz. İş yerimizin ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Vatandaşlarda iş yerini gezerek, verilen hizmetlerle ilgili bilgiler aldı.

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri