Erdemli Hürses Gazetesi hursesgazetesi.net Erdemli Hürses aktif güncel haber sitesi tr Erdemli Hürses Gazetesi http://hursesgazetesi.net/imagestore/logo.jpg http://hursesgazetesi.net ETSO Başkanı Orhan SARI Erdemli’nin Tanıtımı İçin Hazırız. http://hursesgazetesi.net/etso-baskani-orhan-sari-erdemli-nin-tanitimi-icin-haziriz-1990r.htm ETSO Başkanı Orhan SARI Erdemli’nin Tanıtımı İçin Hazırız. Karda Mahsur Kalan Vatandaşların İmdadına Erdemli Belediyesi Yetişti. http://hursesgazetesi.net/karda-mahsur-kalan-vatandaslarin-imdadina-erdemli-belediyesi-yetisti-1986r.htm Karda Mahsur Kalan Vatandaşların İmdadına Erdemli Belediyesi Yetişti. “Torosların Zirvesindeki 1200 Öğrenciye Zekâ Oyunları” http://hursesgazetesi.net/toroslarin-zirvesindeki-1200-ogrenciye-zek-oyunlari-1983r.htm “Torosların Zirvesindeki 1200 Öğrenciye Zekâ Oyunları” “Erdemli Belediyesi Üreticinin Önündeki Engelleri Kaldırıyor” http://hursesgazetesi.net/erdemli-belediyesi-ureticinin-onundeki-engelleri-kaldiriyor-1982r.htm “Erdemli Belediyesi Üreticinin Önündeki Engelleri Kaldırıyor” Dünya Tiyatrolar Gününde, Down Sendromlu Başkana Özel Oyun http://hursesgazetesi.net/dunya-tiyatrolar-gununde-down-sendromlu-baskana-ozel-oyun-1981r.htm Dünya Tiyatrolar Gününde, Down Sendromlu Başkana Özel Oyun Pandemi Sürecinde “Anne Taksi” Kadınlara Umut Oldu http://hursesgazetesi.net/pandemi-surecinde-anne-taksi-kadinlara-umut-oldu-1980r.htm Pandemi Sürecinde “Anne Taksi” Kadınlara Umut Oldu Halkın Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar Yıkılıyor http://hursesgazetesi.net/halkin-guvenligini-tehdit-eden-yapilar-yikiliyor-1979r.htm Halkın Güvenliğini Tehdit Eden Yapılar Yıkılıyor UNUTULAN İLKSAN İÇİN ERDEMLİ’DE ÖĞRETMENLER DÜĞMEYE BASTI http://hursesgazetesi.net/unutulan-ilksan-icin-erdemli-de-ogretmenler-dugmeye-basti-1973r.htm UNUTULAN İLKSAN İÇİN ERDEMLİ’DE ÖĞRETMENLER DÜĞMEYE BASTI Başkan Tollu, “Fırtınada 16 Evin Çatısı Uçtu, Yaraları Saracağız” http://hursesgazetesi.net/baskan-tollu-firtinada-16-evin-catisi-uctu-yaralari-saracagiz-1972r.htm Başkan Tollu, “Fırtınada 16 Evin Çatısı Uçtu, Yaraları Saracağız” ERDEMLİ’DE SAKATAT DURAĞI AÇILDI http://hursesgazetesi.net/erdemli-de-sakatat-duragi-acildi-1969r.htm ERDEMLİ’DE SAKATAT DURAĞI AÇILDI ‘’Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın’’ http://hursesgazetesi.net/allah-bu-millete-bir-daha-istiklal-marsi-yazdirmasin-1968r.htm ‘’Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın’’ Türkiye Şehir Ödülleri “Olba Kültür Yolları Projesi”ne ERDEMLİ TİCARET ODASINDAN BÜYÜK DESTEK http://hursesgazetesi.net/turkiye-sehir-odulleri-olba-kultur-yollari-projesi-ne-erdemli-ticaret-odasindan-buyuk-destek-1967r.htm Türkiye Şehir Ödülleri “Olba Kültür Yolları Projesi”ne ERDEMLİ TİCARET ODASINDAN BÜYÜK DESTEK “Dünya Yerinden Oynar Kadın Ritim Tutarsa” http://hursesgazetesi.net/dunya-yerinden-oynar-kadin-ritim-tutarsa-1964r.htm “Dünya Yerinden Oynar Kadın Ritim Tutarsa” “Dünya Şampiyonası Yolunda, Sporculara Başkan Tollu’dan Destek” http://hursesgazetesi.net/dunya-sampiyonasi-yolunda-sporculara-baskan-tollu-dan-destek-1963r.htm “Dünya Şampiyonası Yolunda, Sporculara Başkan Tollu’dan Destek” Erdemli’de Tedbirlere Tam Uyum http://hursesgazetesi.net/erdemli-de-tedbirlere-tam-uyum-1962r.htm Erdemli’de Tedbirlere Tam Uyum Türkiye genelinde 260 bin personelin katıldığı denetimlere, Erdemli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri destek verdi. “Mersin Oryantiring Yarışmasında Erdemli Damgası” http://hursesgazetesi.net/mersin-oryantiring-yarismasinda-erdemli-damgasi-1961r.htm “Mersin Oryantiring Yarışmasında Erdemli Damgası” “Erdemli Belediye Mart Ayı Meclisi Toplantısı Yapıldı” http://hursesgazetesi.net/erdemli-belediye-mart-ayi-meclisi-toplantisi-yapildi-1960r.htm “Erdemli Belediye Mart Ayı Meclisi Toplantısı Yapıldı” Erdemli Çamlığı Yaza Hazırlanıyor http://hursesgazetesi.net/erdemli-camligi-yaza-hazirlaniyor-1957r.htm Erdemli Belediyesi, yaza hazırlık çalışmaları kapsamında, ilçe genelinde budama, bakım, onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekiplerin bu seferki çalışma adresi, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı oldu. TOBB ve Ziraat Bankası, sürdürülebilir ticaret için güçlerini birleştirdi. http://hursesgazetesi.net/tobb-ve-ziraat-bankasi-surdurulebilir-ticaret-icin-guclerini-birlestirdi-1956r.htm TOBB ve Ziraat Bankası, sürdürülebilir ticaret için güçlerini birleştirdi. “14 Bin Gül Fidesi Dikiliyor, Erdemli’ de Güller Açıyor” http://hursesgazetesi.net/14-bin-gul-fidesi-dikiliyor-erdemli-de-guller-aciyor-1955r.htm “14 Bin Gül Fidesi Dikiliyor, Erdemli’ de Güller Açıyor”