VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
10 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > Roportajlar > PINARBAŞI’LI ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR
PINARBAŞI’LI ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

PINARBAŞI’LI ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

20.12.2019 11:42 12 14 16 18 yazdır
PINARBAŞI’LI ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

PINARBAŞI’LI ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

Erdemli Belediyesi Fen İşleri ekibi Pınarbaşı Mahallesi Karaçay Deresine 4 metre genişliğinde köprü yaptı.  150 metre uzunluğunda yol yapımı da gerçekleştirerek bölge çiftçisini ve vatandaşları sıkıntıdan kurtardı.

Pınarbaşı Mahallesi sakinlerinden İsmet Kurt, Karaçay deresinin karşı tarafında 50 dönüm limon bahçesinin bulunduğunu belirterek, derede su yükseldiğinde herkes limonunu küfeler ile derenin karşısına çekmek zorunda kaldığını belirterek şöyle konuştu:

‘’Belediye başkanımız Mükerrem Tollu beye durumu izah ettik anında fen işleri ekibini gönderip inceletti ve şimdi de Karaçay deresi bölgesinde yol ve köprü yapım çalışması başlattı. Eskiden bu yoldan traktör bile geçmezdi şimdi boru atılıyor köprü yapılıyor. Çiftçilerimizin arazilerine rahat gidip gelmelerini sağlamak üzere 150 metre uzunluğunda yol, 4 metre genişliğinde ise köprü yapılıyor. Allah başkanımızdan razı olsun bütün bahçe sahipleri ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Çünkü burası bölge çiftçisi için kanayan yara idi.’’

Mükerrem Tollu 468x60
Diğer Röportajlar
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.