VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
10 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Kargıpınarı’nda yol yapım ve bakım çalışmaları

Kargıpınarı’nda yol yapım ve bakım çalışmaları

27.09.2019 10:35 12 14 16 18 yazdır
Kargıpınarı’nda yol yapım ve bakım çalışmaları Erdemli Belediyesi, Kargıpınarı Mahallesinde asfalt temel yapımı ve beton asfaltçalışmaları gerçekleştirdi.
Kargıpınarı’nda yol yapım ve bakım çalışmaları

Kargıpınarı’nda yol yapım ve bakım çalışmaları

Erdemli Belediyesi, Kargıpınarı Mahallesinde asfalt temel yapımı ve beton asfaltçalışmaları gerçekleştirdi.

2014 Büyükşehir Yasası ile mahalle sayısında ve nüfus oranında artış olan Erdemli Belediyesi, yaklaşan kış mevsimi öncesinde bozulan yolların onarımını gerçekleştirirken bir taraftan da asfalt temel yapımı ile beton kaplama yol yapımını gerçekleştiriyor.Birçok noktada yürüttüğü eş zamanlı faaliyetler ile Erdemli’nin her mahallesinde önemli yatırımlara imza atan Belediye; geçiş imkânı vermeyen yollarda bakım, onarım çalışmaları başlatırken bir yandan da asfalt temel yapımı ile beton asfalt yapımını sürdürüyor. Bu kapsamda asfalt temel yapımı gerçekleştirilen Kargıpınarı Mahallesinde, en kısa sürede eksiklerin detamamlanacağı belirtildi.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her mahallesinde yürütülen çalışmalarla tüketen değil üreten, doğa dostu modern şehir anlayışında bir kent inşa etmeye çalıştıklarının altını çizdi. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu açıklamasında ayrıca, “2014 Büyükşehir Yasası ile çalışma alanımızdaki genişlemeye venüfusumuzdaki artışa rağmen ekiplerimiz durmadan, ara vermeden,7/24 çalışarak Erdemlimizi ilmek ilmek işledi. 0 rakımdan 2500 rakıma kadar her noktada çalışma arkadaşlarımın nasırlı ellerinin izi var. Amacımız kentimizi cazibe merkezi haline getirebilmek. Bunun için tüm çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri