Hürses
31 Mayıs 2020 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > Kadınlar, Belediye ile yüzme eğitimlerine başladı

Kadınlar, Belediye ile yüzme eğitimlerine başladı

02.07.2019 14:04 12 14 16 18 yazdır
Kadınlar, Belediye ile yüzme eğitimlerine başladı
Kadınlar, Belediye ile yüzme eğitimlerine başladı

Kadınlar, Belediye ile yüzme eğitimlerine başladı

Erdemli Belediyesi Kadın Spor Merkezi kursiyerleri, Aquapark Dinlenme Tesisinde yüzme eğitimine başladı.

 

Erdemli’nin her noktasında düzenleme yaparak, sağlıklı bir toplum adına sosyal faaliyet alanları oluşturan Belediye, bünyesinde bulundurduğu spor tesisinde kadınlara yönelik eğitimlerine devam ediyor. Bu eğitimlerin yanında kadınlar, spor eğitmeni Ebrule Türer gözetiminde, Cuma günleri kadınlara özel hizmet veren Aquapark Dinlenme Tesisinde eğitime başladı. Belediye Spor Merkezinde kadınlara yönelik spora teşvik ve obeziteye karşı daha önce bir kampanya başlatan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, şimdi de kadınlara yönelik yüzme eğitimlerini başlattı. Eğitimlerden oldukça memnun olan kadınlar, çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür dileklerini iletti.

 

Başkan Mükerrem Tollu, sağlıklı yaşam üzerine ilçenin her mahallesine spor kompleksleri açtıklarını, sadece kadınların değil çocukların da çalışabilmesi için çeşitli alanlar oluşturduklarını bildirerek, ilçenin her yaş kitlesinden insanının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik faaliyetler gerçekleştirdiklerini belirtti. En önemli vazifelerinden birinin de, kadınları toplumun her alanında yapılan çalışmalara dâhil etmek olduğunu sözlerine ekleyen Başkan Tollu, eğitimden sanata, kültürden sağlığa her alanda destekleyici çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Ayrıca Başkan Tollu sözlerini şu ifadelerle tamamladı, “Kadınlarımızın toplumun her alanında kendine yer bulması için birçok noktada önemli projeler oluşturduk. Ailenin temeli hiç şüphesiz ki çocuklarımız ve onların yetiştiricisi kadınlarımızdır. Onların rahat ve refah içerisinde yaşamaları için çalışmalarımız devam edecektir.”

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri