VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
10 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > HUZUREVİ SAKİNLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

HUZUREVİ SAKİNLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

25.11.2019 14:26 12 14 16 18 yazdır
HUZUREVİ SAKİNLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
HUZUREVİ SAKİNLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

HUZUREVİ SAKİNLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Mersin’in Erdemli ilçesinde, Erdemli Huzurevi yaptırma ve yaşatma derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programında Erdemli Huzurevi’nde kalan yaşlılar bir araya geldi.

Erdemli’de bir kafede düzenlenen kahvaltı programına Mersin Valisi Ali İhsan Su’yun eşi Zeliha Su hanımefendi, Erdemli Kaymakamı Avni Kula’nın eşi Bilge Kula hanımefendi, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü’nün eşi Tuğçe Şahingözlü hanımefendi, Erdemli Huzurevi yapma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ayşe Uçar, Erdemli Huzurevi Müdürü Habib Altın, el sanatları öğretmeni Emine Kurtulan ve huzurevi sakinleri katıldı.

Kahvaltıda konuşan Zeliha Su hanımefendi, “ sizlerin iyi olması bizleri çok mutlu ediyor. Devletimizin emin ellerinde olmanız ve mutlu olmanız bizleri de çok sevindiriyor. Sizleri çok seviyoruz. Bu tür etkinliklerde sizlrle birlikte olmak ve sizlerle sohbet etmek beni de çok mutlu ediyor. Bu etkinliği düzenleyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Erdemli Huzurevi yapma ve yaşatma derneği başkanı Ayşe Uçar ise,  “Bizlerin rahat ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmesi için çabalayan yaşlılarımıza çok şey borçluyuz. Bizlere rehberlik eden örf ve adetlerimizin bugün değerini koruyor olması, onların çabalarıyla mümkün olmuştur. Yaşlılarımıza her zaman hürmet ve saygı gösterilmesi gerekir. Onlar toplum yapımızın manevi direkleri olup; geçmişimiz ile geleceğimiz arasında bir köprü vazifesi görmekte, geniş ufukları, tecrübeyle kesinlik kazanmış bilgi ve birikimleri bizlere yol göstermektedir” dedi.

Yaşlılar ise bu etkinliği düzenleyenlere çok teşekkür ederiz dediler.

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri