VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
22 Ekim 2020 Perşembe
Anasayfa > GÜNDEM > ERDEMLİ’YE KENT GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUYOR.

ERDEMLİ’YE KENT GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUYOR.

02.09.2020 16:40 12 14 16 18 yazdır
ERDEMLİ’YE KENT GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUYOR. Erdemli Emniyetinde Barış Murat BAŞOL Hızlı Başladı. Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barış Murat BAŞAL Erdemli’ye Kamera Güvenlik Sistemleri kurulması için çalışmalar başlattı.
ERDEMLİ’YE KENT GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUYOR.

ERDEMLİ’YE KENT GÜVENLİK SİSTEMİ KURULUYOR.

Erdemli Emniyetinde Barış Murat BAŞOL

Hızlı Başladı.

Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Barış Murat BAŞOL Erdemli’ye Kamera Güvenlik Sistemleri kurulması için çalışmalar başlattı.

Erdemli İlçesine Teknolojik imkanları kullanarak suç ve suçlu ile mücadele konusunda daha da kuvvetlenmek adına 10 adet KGYS (Kent Güvenlik Yönetim Sistemi) noktasında toplam 40 adet kamera sistemi kurularak yıl sonunda faaliyete geçirilmesi planlanlanıyor.

Edinilen bilgilere göre ‘’Bu faaliyet kampsamında Mersin Valiliği Mersin Büyükşehir Belediyesi, Karayolları Genel Müdürlüğü, TEDAŞ, Erdemli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlgili firma yetkilileri ile Sanayi Kavşağı, Yeni Adliye Kavşağı, Eski Hastane Kavşağı, Liman Kavşağı, Devlet Bahçeli Miting Alanı, Kuru Köprü Kavşağı, Çamlık Kamp Alanı Kavşağı, Menderes Cadddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Hastane Önü, Koyuncu Çevre Yolu Kavşağında Yer tespit ve Alyapı çalışmaları yapıldı. Prejenin bitmesi ile Erdemli ilçesin 24 harekli olmak üzeri toplam 77 adet kamera hizmete girerek Erdemli ilçemizin daha güvenli bir yer olması ve Emniyet hizmetlerinin daha etkin yapılması adına büyük bir adım olacaktır’’ denildi.

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri