Hürses
17 Ağustos 2019 Cumartesi
Anasayfa > Roportajlar > ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.
ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.

29.04.2019 15:17 12 14 16 18 yazdır
ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI SİVAS’TA YAPILAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU. ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ EFSANE BAŞKANI MEHMET MORGÜL “ BU ŞARKI BURDA BİTMEZ, BİZİM SEVDAMIZ VATAN VE BAYRAKTIR GENÇ SPORCULARIMIZ 19-21-22 NİSANDA SİVAS’

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ ORYANTİRİNG TAKIMI SİVAS’TA YAPILAN TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU.

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ EFSANE BAŞKANI MEHMET MORGÜL “ BU ŞARKI BURDA BİTMEZ, BİZİM SEVDAMIZ VATAN VE BAYRAKTIR

GENÇ SPORCULARIMIZ 19-21-22 NİSANDA SİVAS’TA MERSİNİMİZİ VE ERDEMLİMİZİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKARARAK EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKTİR.

Tüm spor dallarında başarı grafiğini yükselten Erdemli Spor Kulübü Oryantiring branşında da Türkiye birinciliğini alarak Mersin’imizi ve Erdemli’mizi en güzel şekilde temsil etmiştir.

Erdemli Spor Kulübünün efsane Başkanı Mehmet MORGÜL ‘ün yapmış olduğu basın açıklamasında

19-20-21 Nisan 2019 tarihlerinde Sivas’ta yapılan Türkiye Oryantiring şampiyonasında takımımız yine destan yazarak birincilik, ikincilik, ve üçüncülük derecelerini aldılar.Takımımızda şu anda gelecek vadeden sporcular bulunmaktadır. Önümüzdeki yıllarda milli takıma gidebilecek çok değerli sporcularımız mevcuttur. Biz Erdemli Spor olarak Oryantiringde Mersinde en eski ve en tecrübeli bir ekibiz. Bu anlamda ilimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz” dedi.

Sivas’ta yapılan Türkiye Oryantiring şampiyonasında takımımız ilk günde oldukça zorlu bir parkurda yarışmayı tamamlamayı başarmış, 1. Gün yarışmalarında E:50 kategorisinde Ahmet YAŞAR İkincilik, 2. gün Birincilik ve 3. Gün ise Üçüncülük madalyası kazanmıştır.Uzun parkurda E 50 kategorisinde kulübümüz antrenörü Ahmet YAŞAR uzun parkurda Türkiye birincisi olarak yine efsanevi bir rekora imza attı.

Ayrıca Başkan MORGÜL “Tüm branşlarda en yüksek çıtayı yakalayacaklarını , Türkiye birinciliği ve uluslararası arenada Türk Bayrağımızı en yüksek burçlarda dalgalandırmaktır dedi. Para ile saadet ve başarı olmaz diyen tecrübeli başkan ,inaçlı sabırlı, mücadeleci ,özgüvenli, vatan ve bayrak sevgisiyle yetiştirdiğimiz sporcularımız başarı grafiklerini sürekli olarak yükselterek Erdemli’mizi ve Mersin’imizi en güzel şekilde temsil etmektedirler bu başarıda baş rol oynayan değerli hocalarımız Mehmet GÜZEL ve Ahmet YAŞAR’ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

ERDEMLİ Spor Kulübü Oryantiring Şube Başkanı Kamil YEŞİLYURT ise sporu ve sporcularımız seviyoruz. Hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyor, destekliyor ve başarılarının devamını temenni ediyorum dedi.

Erdemli Spor Kulübü başkanımızla yönetim kurulumuzla sporcularımızın her zaman yanındayız, başarılarımızla bizi izlemeye devam edin.

 

Mükerrem Tollu 468x60
Diğer Röportajlar
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.