Hürses
17 Ağustos 2019 Cumartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Çerçili, Koramşalı bağlantı yolu açıldı

Çerçili, Koramşalı bağlantı yolu açıldı

25.04.2019 09:40 12 14 16 18 yazdır
Çerçili, Koramşalı bağlantı yolu açıldı
Çerçili, Koramşalı bağlantı yolu açıldı

Çerçili, Koramşalı bağlantı yolu açıldı

Erdemli Belediyesi, Çerçili ve Koramşalı arası bağlantı yolunu açtı.

 

Çerçili ve Koramşalı Mahalleleri arasında bulunan ve vatandaşların geçişine imkân vermeyen bahçe yolunu kullanıma açan Erdemli Belediyesi, ilçede ulaşımın aksadığı tek bir nokta bırakmıyor. Birçok yerde eş zamanlı çalışmalar yürüten Belediye, her mahalleye eşit hizmet anlayışını sürdürüyor. Kış aylarında yaşanan yoğun yağış sebebiyle bozulan yolların onarımını da gerçekleştiren Belediye, 0 rakımdan 2500 rakıma kadar her noktada hizmet vererek vatandaşların övgüsünü kazanıyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya duydukları sevgiyi dile getiren Çerçili Muhtarı Osman Ersin yaptığı açıklamada, “Öncelikle Başkanıma hayırlı olsun. Bugüne kadar köyümüze bir sürü hizmetler yaptı. Çerçili ve Koramşalı arasında bulunan bu bahçe yolunu, birbirine bağladı. Artık vatandaşlar rahat gidip gelecek. Allah Başkanımızdan razı olsun ve çıktığı bu yolda onu mahcup etmesin” ifadelerine yer verirken Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı değerlendirmede şu açıklamaları dile getirdi, “2014 Büyükşehir Yasası ile hizmet alanımızda 62,5 kat bir büyüme, nüfusumuzda ise ciddi bir artış oldu. Buna rağmen hizmetlerimizde aksamaya mahal vermemek için ciddi bir çalışma yürüttük ve başarılı olduk. Her mahallemize ulaşarak çalıştık, vatandaşlarımızın rahat etmesi için her ayrıntıyı düşündük. Bugün de iki mahallemiz arasında ulaşıma imkân vermeyen yolda, açma çalışması sonrası yol yapım faaliyetleri yürütüyoruz. Açılan yolun asfaltlanma çalışmalarını da en kısa zamanda tamamlayacağız.”

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri