Hürses
27 Mayıs 2019 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > ÇALIŞANLARA, İŞ VERİMİNİ ARTTIRACAK EĞİTİM

ÇALIŞANLARA, İŞ VERİMİNİ ARTTIRACAK EĞİTİM

28.11.2018 11:23 12 14 16 18 yazdır
ÇALIŞANLARA, İŞ VERİMİNİ ARTTIRACAK EĞİTİM
ÇALIŞANLARA, İŞ VERİMİNİ ARTTIRACAK EĞİTİM

ÇALIŞANLARA, İŞ VERİMİNİ ARTTIRACAK EĞİTİM

ERDEMLİ BELEDİYESİ, STRES YÖNETİMİ VE MOTİVASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

Erdemli Belediyesi, çalışanlarına yönelik uzman psikolog Hülya Korkmaz tarafından verilen eğitim ile "Stres Yönetimi ve Motivasyon" konulu toplantı gerçekleştirdi. Hafta içi ve hafta sonu aşamalı şekilde gerçekleştirilen toplantıyla çalışanlara, gün içerisinde yaşadıkları problemlerle başa çıkabilmeleri ve stresle mücadele edebilmeleri konusunda eğitimler verildi.

 

 Erdemli Belediyesi, çalışanların iş esnasında yaşamış oldukları yoğun stresle mücadele edebilmeleri ve motivasyonlarını arttırmak amacı ile uzman psikolog Hülya Korkmaz tarafından gerçekleştirilen "Stres Yönetimi ve Motivasyon" konulu bir toplantı düzenledi. Çalışanlarının yaşadıkları stresi, günlük hayatlarına yansıtmalarını engellemek isteyen Erdemli Belediyesi, gerçekleştirdiği toplantılar ile personelin motivasyonunu yükseltiyor. Cuma ve Cumartesi günleri oturumlar halinde gerçekleşen toplantı da çalışanların olumsuz durumlar ile başa çıkabilmeleri, bu durumlarda iş ve aile hayatının olumsuz etkilenmemesi için stresi yönetebilme yolları işlenirken, motivasyonlarını canlı tutabilme yöntemleri de anlatıldı.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, asıl teşekkürün ilçenin her yerine nasırlı elleriyle hizmet götüren çalışma arkadaşlarına ait olduğunu bildirdi. Gece ve gündüz mefhumu olmadan çalışan personelin gerektiğinde ailesinden bile fedakarlık ederek işini yaptığını bildiren Belediye Başkanı Tollu, bu yoğun tempoda stresle başa çıkılabilmesi için üzerlerine düşen vazifeyi gerçekleştireceklerini ifade etti. Her fırsatta çalışanlarının iş verimini diri tutmak adına programlar gerçekleştiren Başkan Tollu, toplantıların devam edeceğini bildirerek sözlerini noktaladı.

 

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri