VAHAP SEÇER MİSAFİR OLUYOR.
10 Ağustos 2020 Pazartesi
Anasayfa > GÜNDEM > Belediye Kadın Spor Merkezi, Eğitime Başladı

Belediye Kadın Spor Merkezi, Eğitime Başladı

26.09.2019 11:00 12 14 16 18 yazdır
Belediye Kadın Spor Merkezi, Eğitime Başladı
Belediye Kadın Spor Merkezi, Eğitime Başladı

Belediye Kadın Spor Merkezi, Eğitime Başladı

 

Erdemli Belediyesi Kadın Spor Merkezi, yeni dönem eğitimlerine başladı.

Spor eğitmeni Ebrule Türer gözetiminde yeni sezon eğitimlerine başlayan Erdemli Belediyesi Kadın Spor Merkezi, sağlıklı yaşam üzerine ilçe vatandaşlarına hizmet vermeye devam ediyor.Merkezde daha önce de kadınlara yönelik spora teşvik ve obeziteye karşı kampanya düzenlenmiş ayrıca Kadın Danışma Merkezi psikologlarınında destek hizmeti vermesi sağlanmıştı.Spor Merkezi eğitmeniEbrule Türer, eğitimlere katılan kadınların kapsamlı bir taramadan geçtiğini ve sağlık koşullarına uygun kilo vermelerinin sağlandığını ifade etti.

Sadece alt yapı hizmetleriyle kalmadıklarının altını çizerek, sosyal belediyecilik anlayışına uygun olarak ilçenin her yaş kitlesinden insanının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını ifade eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ruh ve beden sağlığı konusunda sağlıklı bir toplum için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini bildirdi. En önemli vazifelerinden birinin de, kadınları toplumun her alanında yapılan çalışmalara dahil etmek olduğunu sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, başlattıkları destekleyici çalışmalar ile bu hizmetleri sağladıklarını kaydetti. Ayrıca Başkan Tollu sözlerini şu ifadelerle tamamladı, “Kadınlarımızın toplumun her alanında değer görmesi gerekmektedir. Ailenin temeli hiç şüphesiz ki çocuklarımızın yetiştiricisi, kadınlarımızdır. Onların rahat ve refah içerisinde yaşamaları için çalışmalarımız devam edecektir. Bu kapsamda oluşturduğumuz Spor Merkezimiz de yeni sezon eğitimlerine başladı. Kadınlarımıza hayırlı olmasını dilerim.”

Mükerrem Tollu 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri